menuordersearch
93streetwear.com

قوانین و ضوابط فروشگاه ,

قوانین و ضوابط فروشگاه
 
  1. کلیه  ضوابط و قوانین فروشگاه مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران ، قوانین تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده می باشد . در صورت هرگونه تغییر در ضوابط و قوانین فروشگاه متعاقبا تغییرات جدید در همین صفحه درج می گردد . 
  2. اطلاعات کاربری مشتری نزد فروشگاه محفوظ می باشد . مشتری نیز باید در حفظ محرمانگی اطلاعات حساب کاربری و رمز عبور خود کوشا باشد ، مسئولیت کلیه فعالیت هایی که تحت حساب کاربری و رمز عبور وی انجام می گردد بر عهده مشتری می باشد و فروشگاه هیچ نوع مسئولیتی را در این مورد نمی پذیرد.
  3. کلیه خبر رسانی ها و ایمیل های ارسالی از جانب فروشگاه تنها با شماره و پست الکترونیک مندرج در سایت بوده و هرگونه پیام تحت عنوان فروشگاه از طریق شماره پیامک و پست الکترونیک فروشگاه ، فاقد اعتبار بوده و فروشگاه هیچ نوع مسئولیتی را در این زمینه قبول نمی نماید.
 
 
مشتری مداری در راس ارزشهای سازمانی‏ برند 93 قرار دارد و از آنجا که خریداران نه تنها مشتری برند 93 بلکه مشتری تمام فروشندگان هستند، جلب رضایت آنها باید اولین و بالاترین اولویت همهی ما باشد.
در راستای سیاستهای مشتری محور برند 93 و بهمنظور سازگاری با شرایط اقتصادی جامعه، قوانینی برای فروش در وبسایت ما وجود دارد که عمل به این قوانین منجر به افزایش رضایت مشتریان، جلب اعتماد آنها و از همه مهمتر ساخت و ایجاد تجربهای عالی در خرید از شما میشود. همچنین عمل به این قوانین باعث جلوگیری در سو استفاده از سایت 93 توسط معدود فروشندگان متخلف خواهد شد.
عملکرد فروشندگان بر اساس چندین معیار سنجیده خواهد شد و فروشندگانی که از عملکرد و استاندارد باکیفیت مورد نظر برخوردار نباشند جریمه شده و یا با آنها قطع همکاری خواهد شد.
به فروشندگانی که با رعایت قوانین و استانداردهای برند 93 از عملکردی با کیفیت بالا برخوردار باشند، نشانی تعلق خواهد گرفت که خریداران با مشاهدهی آن میتوانند با اطمینان کامل از فروشنده خرید کنند.
در این مقاله همهی آنچه باید در مورد قوانین فروش در دیجیکالا بدانید به تفصیل ذکر شده و در صورت نیاز به روزرسانی خواهد شد.
 
۱ . قیمت مصرف کننده
شرح: قیمت مصرف کننده همان قیمت مصوب کالاست که روی کالا درج شده است. از قیمتگذاری و فروش هرگونه کالا با قیمتی بالاتر از قیمت مندرج روی کالاهایی که “قیمت مصرف کننده” روی آنها درج شده خودداری میشود.
کالاهایی که قیمت مصرفکننده روی آنها درج نشده، اما دارای قیمت مصوب هستند، باید با قیمتهای مصوب و رسمی رایج در سراسر کشور قیمتگذاری شوند.
در صورت تخلف سریعا این موضوع را با مدیریت سایت در میان بگذارید.
 
۲ . فروش کالای غیر اصل
شرح: فروش کالای غیر اصل در برند 93 اکیدا ممنوع است. اگر محصولی از نظر جعبه، بستهبندی، جنس، کیفیت و … با کالای اصلی که توسط مراکز مورد تایید مانند (سایت اصلی برند یا فروشگاه ها و نمایندگی های مجاز) که کالاهای اصل را بهفروش میرسانند مغایرت داشته باشد، کالا باعنوان “غیراصل” شناخته میشود.
همچنین در سایت دیجیکالا اگر در عنوان یا تصاویر کالای نمایش داده شده، برند اصلی کالا ذکر شده باشد ولی کالای فروخته شده با نمونهی اصلی کالا مغایر باشد، کالای مورد نظر غیر اصل شناخته شده و امکان فروش این نوع از محصولات در فروشگاه اینترنتی برند 93 وجود ندارد.
در صورت تخلف سریعا این موضوع را با مدیریت سایت در میان بگذارید.
 
۳ . فروش کالای قاچاق، ممنوعه، غیر بهداشتی مضر
شرح: فروش کالاهای قاچاق، ممنوعه و غیربهداشتی که برای سلامت مصرف کننده مضر هستند ممنوع است.
تمام محصولات موجود در سایت 93 ساخت ایران میباشند و از تمام لحاظ قانونی و از مواد کاملا بهداشتی تهیه شده اند.
در صورت تخلف سریعا این موضوع را با مدیریت سایت در میان بگذارید.
 
۴ . لغو سفارش مشتری
شرح: از کنسل کردن سفارش مشتری به دلایلی مثل قیمت اشتباه، عدم موجودی و … جدا خودداری کنید. درصورت موجود بودن محصول در سایت و سفارش مشتری از آن کالا، فروشنده ملزم به ارسال کالا است، بنابراین فروشنده باید میزان موجودی محصولات خود را در پنل بهروز نگه داشته و در صورت نداشتن موجودی، کالا را غیر فعال کند.
در صورت تخلف سریعا این موضوع را با مدیریت سایت در میان بگذارید.
  • عدم موجودی کالا در انبار فروشنده
  • فروش کالاهای ممنوعه
  • تاخیر در تامین و ارسال کالا از سمت فروشنده
  • اشتباه در قیمتگذاری
۵ . ارسال به موقع سفارش مشتریان
شرح: فروشندگان موظف هستند کالاهای سفارش داده شده را به موقع و راس زمان مقرر (از تاریخ مقرر در پنل برای تحویل به انبارهای فروشگاه) به دست مشتریان برسانند.
برای جلوگیری از تاخیر در ارسال کالا، داشتن موجودی کالا الزامی است .
در صورت تخلف سریعا این موضوع را با مدیریت سایت در میان بگذارید.
 
۶ . مغایرت محمولهی ارسالی به انبار
شرح: ارسال کالا یا محمولهای که به دلیل هر نوع مغایرت (بدون لیبل یا برچسب صحیح، رنگ، بستهبندی، محتوا و مشخصات فنی و …) زمان تحویل محموله در بخش ورود کالا مغایرت برایشان ثبت شده باشد.
در صورت تخلف سریعا این موضوع را با مدیریت سایت در میان بگذارید.

 

۷ . ارسال به موقع فاکتور خرید به مشتریان
مسئولیت صدور فاکتور فروش و برگشت از فروش برای مشتری بر عهده برند 93 خواهد بود.
در صورت تخلف سریعا این موضوع را با مدیریت سایت در میان بگذارید.
 
 
 93streetwear
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر