menuordersearch
93streetwear.com

کسب مقام دوم توسط تیم "93Ballers" در اولین دوره مسابقات Iran3X3Capital ,

۱۴۰۰/۷/۵ دوشنبه
(0)
(0)
کسب مقام دوم توسط تیم "93Ballers" در اولین دوره مسابقات Iran3X3Capital
کسب مقام دوم توسط تیم

به گزارش 93StreetWear، تیم بسکتبال سه نفره "93Ballers" متشکل از قهرمانان این رشته یعنی : اشکان عبدالملکی، سعید مهدیار، حسین یعقوب پور و امیررضا یاراحمدی در روز پنجشنبه 1 مهر ماه سال 1400 در اولین دوره مسابقات Iran3X3Capital شرکت کرد و مقام دوم را به خود اختصاص داد.

در این مسابقات رقابت بین 12 تیم برگزار شد و تیم 93Ballers در مجموع با 4 برد و 1 باخت در جایگاه دوم قرار گرفت.

این مسابقات در سالن بسکتبال مجموعه ورزشی سبز ولنجک در شهر تهران برگزار شد و تیم ها از ساعت 10 صبح تا 3 بعد از ظهر به مصاف هم رفتند.

 

 

 

 

در ابتدا تیم 93Ballers توانست با 2 برد در مرحله گروهی مقابل تیم‌‌‌‌های کاله و نما طب به مرحله یک چهارم نهایی برسد، بعد از آن با شکست 2 تیم در مرحله گروهی تیم 93Ballers در مرحله یک چهارم نهایی مقابل تیم ظفر شمیران قرار گرفت و با نتیجه حساس 21 به 20 تیم ظفر شمیران را شکست داد و به مرحله نیمه نهایی رسید، در مرحله نیمه نهایی تیم 93Ballers مقابل تیم تهران شاپ قد علم کرد و باز هم با نتیجه حساس و نفس گیر 21 به 20 این تیم را از پیش رو برداشت.

سرانجام با 4 برد، تیم 93Ballers در مرحله نهایی (فینال) مقابل تیم مکران قرار گرفت، در این مسابقه سعید مهدیار از تیم 93Ballers توسط یک حرکت SlamDunk مسابقه را جذاب تر کرد و متاسفانه در این مسابقه یکی از بازیکنان تیم مکران هم مسدوم شد، در نهایت تیم 93Ballers با نتیجه 17 به 21 مقابل تیم مکران مسابقه را واگذار کرد و در جایگاه دوم این مسابقات قرار گرفت.

 

 

برای مشاهده جزئیات اولین دوره مسابقات Iran3X3Capital به لینک زیر مراجعه کنید

 

1st Iran 3x3 Capital Basketball Event

 

عکاس مسابقات : مسیح شالبافان

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر